Nasz sposób pracy

Naszym klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania od 2008 roku

DORADZTWO

Państwa Projekty IT są dla nas wyzwaniem, które chętnie podejmiemy. Przejrzystość konsultacji jest podstawą realizacji Państwa projektów. Doradztwo ma na celu uwzględnienie Państwa potrzeb i oczekiwań w realizacji projektu. Chętnie zrealizujemy każdy Państwa projekt.

ANALIZA SYTUACJI

Analizę istniejącej sytuacji przeprowadzamy w otwartej dyskusji z Państwem. Analizujemy wszystkie techniczne, organizacyjne, prawne i ekonomiczne aspekty, celem wypracowania najlepszego rozwiązania dla Państwa.

DEFINICJA PROCESÓW

Definicja procesów wdrożenia jest wynikową analizy istniejącej sytuacji. Nasza koncepcja uwzględnia wszystkie istniejące warunki oraz Państwa oczekiwania, celem znalezienia optymalnego rozwiązania i jego wdrożenia.

IMPLEMENTACJA

Realizacja projektu nastąpi w ścisłym porozumieniu z Państwem.
Wdrożenie będzie zgodne z planowanymi kosztami i harmonogramem.


WSPARCIE KLIENTA

Nasi klienci są dla nas najważniejsi. Myślimy długoterminowo i dążymy do stabilnych i długotrwałych relacji z klientem. Optymalna opieka nad naszymi klientami leży nam szczególnie na sercu.

DOKUMENTACJA

Zawsze otrzymacie Państwo dokumentację do projektów IT: dokumentację struktur, procesów oraz zaimplementowanych reguł.

SERWIS / OBSŁUGA TECHNICZNA / WSPARCIE

Oferujemy elastyczne
Rozwiązania Serwisowe .

Support- krótki czas reakcji na usunięcie problemów i zaburzeń podczas codziennej eksploatacji.

Obsługa techniczna - oferujemy regularną profilaktyczną konserwację celem uniknięcia
awarii systemów. Chętnie doradzimy, które rozwiązanie jest najlepsze dla Państwa potrzeb.

MODELE WSPÓŁPRACY

Model ryczałtowy:
Jest to opcja niskiego ryzyka, która gwarantuje zakończenie projektu na czas i w ramach budżetu. Wszystkie szczegóły projektu są ustalone z góry.

Model czasowo materiałowy:
Szczególnie nadaje się dla klientów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad procesem rozwoju projektu. Przy użyciu tego modelu współpracy, ostateczna cena zostanie obliczona według roboczogodzin.

SŁUCHAMY I ROZUMIEMY NASZYCH KLIENTÓW.

DLA NASZYCH KLIENTÓW TWORZYMY UNIKALNE ROZWIĄZANIA

Doświadczenie

Nasi programiści są wykwalifikowani, doświadczeni, ambitni i pracowici.

aq_block_23

Naszym klientom na całym świecie oferujemy niezmiennie wysokiej jakości produkty i usługi oraz zapewniamy ciągłe wsparcie.

Uzupełnieniem jakości naszej pracy jest bezpieczeństwo danych naszych klientów. Wrażliwe dane klienta są zawsze prawidłowo przetwarzane, a następnie całkowicie kasowane.

Know-how

Doświadczenie

Niezawodność

Nasze doświadczenie Państwa korzyści

Efektywność Twojej firmy wzrasta dzięki naszym usługom. Nasi inżynierowie zdobywają doświadczenie w projektach na terenie Polski oraz poza granicami. Współpracują ze specjalistami z całego świata w czasie licznych projektów prowadzonych dla małych i średnich firm, czy globalnych korporacji takich jak General Motors, Ferdig Betong, Thomas Concrete Group AB, Isuzu Motors.

Doświadczenie odróżnia nas od innych

Korzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i naszej wiarygodności. To sprawia, że jesteśmy elastyczni w naszej codziennej działalności i pozwala nam szybko i efektywnie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Państwa. Jesteśmy z całym naszym wysoce wyspecjalizowanym zespołem do Państwa dyspozycji.

Perfekcyjne rozwiązania kompleksowe i sprawdzone w działaniu

Interesy i życzenia naszych klientów są zawsze naszym priorytetem. Jesteśmy przyzwyczajeni sprostać każdemu wyzwaniu. Doskonałe innowacyjne pomysły zostały opracowane i wdrożone dzięki profesjonalnym usługom iFormation.


Kariera i projekty

Aktualne oferty

INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

INŻYNIER JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Od kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości oprogramowania oczekujemy następujących kwalifikacji: Doświadczenie w testowaniu oprogramowania Kwalifikacje…

Programista C++

Programista C++

Do nowych projektów poszukujemy ambitnych profesjonalistów z następującymi kwalifikacjami: Dobra znajomość języka C++ Biegłość w…

PROGRAMISTA PHP

PROGRAMISTA PHP

Do naszego zespołu poszukujemy entuzjastycznych osób z następującymi umiejętnościami i kwalifikacjami: Bardzo dobra znajomość PHP Doświadczenie…

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

MIĘDZYNARODOWI KLIENCI

LICZNE PROJEKTY

ZADOWOLENI KLIENCI

NASZA OFERTA

Nasza oferta składa się z trzech filarów, które gwarantują sukces naszym klientom.

USŁUGI PROGRAMISTYCZNE

Naszym klientom oferujemy usługi programistyczne w następujących technologiach: Microsoft, Java, iOs, Android i Windows Mobile.

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Sukces klienta jest naszym nadrzędnym celem. Państwa idee są podstawą dostarczanych przez nas rozwiązań.

GOTOWE PRODUKTY

Jesteśmy przekonani, że stosowanie sprawdzonych metod to najlepsza droga do wspólnego sukcesu.

Kontakt

  • iFormation Sp. z o.o.
  • ul. Przewozowa 32, 44-100 Gliwice
  • +48 799 032 099
  • info@iformation.pl

Support

Nasze wsparcie jest dostępne pod numerem telefonu +48 799 032 099 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00. Poza w/w godzinami prosimy o przesłanie maila na adres support@iformation.pl. Nasi specjaliści zajmą się przesłanymi mailami w kolejnym dniu roboczym.

Darmowe wsparcie jest dostępne dla klientów posiadających aktualny kontrakt supportowy.

Ogólne warunki handlowe